Palvelut kunnille – myynnin yhteystiedot

Tarjoamme julkiselle sektorille monipuolisia ja innovatiivisia sosiaali- ja terveydenhuollon palveluita. Tuotamme esimerkiksi kunnille, kuntayhtymille ja sairaanhoitopiireille perus- ja erikoissairaanhoidon palveluita sekä sosiaali- ja hoivapalveluita. Lue lisää: Pihlajalinna julkisen sektorin kumppanina.

Sosiaali- ja terveyspalveluiden ulkoistukset, vastuulääkäripalvelut sekä yhteistyökumppanuudet
Antti Hulkkonen, myyntijohtaja, julkiset palvelut, 044 755 2025
antti.hulkkonen@pihlajalinna.fi

Ole yhteydessä oman alueesi yhteyshenkilöön, kerromme mielellämme yhteistyömahdollisuuksista Pihlajalinnan kanssa.

Uusimaa, Kanta-Häme ja Varsinais-Suomi
Topi Tiainen, asiakkuusjohtaja, 040 184 9082, topi.tiainen@pihlajalinna.fi

Päijät-Häme, Kymenlaakso, Etelä-Karjala, Etelä-Savo, Pohjois-Savo ja Pohjois-Karjala
Ville Selmgren, asiakkuusjohtaja, 050 570 2552, ville.selmgren@pihlajalinna.fi

Pirkanmaa, Satakunta, Keski-Suomi, Etelä-Pohjanmaa ja Pohjanmaa
Sami Martin, asiakkuusjohtaja, 040 775 5100, sami.martin@pihlajalinna.fi

Keski-Pohjanmaa, Pohjois-Pohjanmaa, Kainuu ja Lappi
Joona Virkkala, asiakkuusjohtaja, 040 147 1999, joona.virkkala@pihlajalinna.fi

Sosiaalipalvelut
Sirkka Viiala, palvelujohtaja, 040 351 6006, sirkka.viiala@pihlajalinna.fi