Varsinais-Suomi

Hei, ja tervetuloa Varsinais-Suomen rekrytointisivuille!

Tarjoamme erilaisia, mielenkiintoisia ja täysin räätälöitäviä työmahdollisuuksia tarpeidesi ja mielenkiinnon kohteidesi mukaan. Meistä on ilo huomata, että olet kiinnostunut Pihlajalinnasta työnantajana. Meillä sinun on mahdollista päästä osaksi moniammatillista asiantuntijayhteisöä, kehittämään ja vaikuttamaan Pihlajalinnan toimintaan sekä kehittymään urallasi kohti tavoitteitasi!

Opiskelija! Toimipisteissämme on mahdollisuus tehdä laajasti erilaisia harjoittelujaksoja ja työjaksoja opiskelun eri vaiheissa. Ota rohkeasti yhteyttä, niin suunnitellaan yhdessä tilanteeseesi sopiva kokonaisuus.

Odotamme yhteydenottoasi!

Lääkärirekrytointi:
Rekrytointiasiantuntija Juho Siikaluoma
040 821 2854
juho.siikaluoma@pihlajalinna.fi
laakarirekrytointi@pihlajalinna.fi

Hoitotyöntekijät sekä avustava henkilökunta:
HR-asiantuntija Sirkku Paukkunen
050 598 6844
rekry@pihlajalinna.fi

Yleis-, erikois- ja työterveyslääkärit:
Aluejohtaja Arvo Haapanen
050 451 2709
arvo.haapanen@pihlajalinna.fi

Konservatiiviset ja operatiiviset alat:
Ylilääkäri Petteri Antonen
petteri.antonen@pihlajalinna.fi

Työterveyslääkärit:
Vastaava työterveyslääkäri Timo Virkkunen
timo.virkkunen@pihlajalinna.fi

Yleislääkärit:
Vastuu lääkäri Tomas Rajalin
tomas-eric.rajalin@pihlajalinna.fi

Hammaslääkärit:
Vastaava hammaslääkäri Kalle Haapaniemi
kalle.haapaniemi@pihlajalinna.fi